2005 pradėjau profesinę kelionę psichologijos srityje. Esu verslo psichologijos magistrė, koučingo specialistė (ICF), Geštalt psichoterapijos praktikė (3 metai studijų). Nuo 2013 metų Mykolo Romerio universitete dirbu su Lietuvos ir užsienio studentais. Septynerius metus dirbau organizacijoje, kuri labai profesionaliai dirba su darbuotojų ugdymu ir taiko pačias geriausias praktikas tam, kad jos žmonės augtų. Tai buvo labai intensyvus mano pačios mokymosi etapas ir galimybė išbandyti/ prisidėti/ kurti sistemas, padedančias organizacijos žmonėms kurti daugiau vertės.

Prieš metus laiko gyvenime atsirado galimybė išvykti ir pagyventi kitoje šalyje. Išvykdama iš Lietuvos buvau nusprendusi, kad tai mokymosi kelionė, bet nei ko mokysiuosi, nei kokia forma nežinojau. Kaip nusprendžiau taip ir atsitiko. Pirmo mėnesio atradimas buvo tai, kad esu ne tik tai, ką dirbu. Teko iš naujo atsakyti sau į klausimą – o kas ta Ugnė? Visas kitas laikas buvo mokymasis naujai būti su savo žmogumi. Patikėkite – santykiai keičiasi kardinaliai, kai fokusas nukrypsta nuo karjeros link šeimos.

Tai laikas, kai pasitvirtinau, jog žmogus žmogui yra žmogus. Turėjau nepaprastai įdomias diskusijas su skirtingų tautybių žmonėmis. Temos varijavo nuo santykių iki politikos – ir koks margas pasaulis, kiek skirtingų patirčių ir nuomonių – norisi išgirsti, priimti, suprasti.

O viena pamatinių pamokų – efektyvumas. Būdama Lietuvoje buvau labai produktyvi, nes visos veikos man teikė džiaugsmo, bet tokio efektyvumo, vertės kūrimo, kokio norėjau – nepasiekdavau. Pasirodo – tereikėjo tapti mažiau produktyvia. Ir viskas dėliojasi į savas vietas.

Receptas: atlik mažiau veiksmų ir tik tuos, kurie kuria didžiausią vertę!

Pasidariau ilgą pauzę nuo visų man įprastų veiklų ir santykių su žmonėmis. Pauzė truko 6 mėnesius. Ir su dideliu energijos kiekiu grįžau į Lietuvą.

Dabar visų pirma esu laiminga moteris!

Nuolat keliu savo kvalifikaciją įvairiuose seminaruose, konferencijose Lietuvoje ir užsienyje.

  • „Gėdos fenomenas kasdienybėje ir terapijoje.“ Manon Van Woensel (Prancuzija);
  • „Mindfulness“. dr. Julius Neverauskas, Giedrė Žalytė (Lietuva);
  • „Breath Mastery Fundamentals“. Dan Brulé (JAV);
  • „Kūno sąmoningumo lavinimas geštalto terapijoje.“ Tatjana Gurijeva, Natalija Stankevič (Baltarusija);
  • „Leader as a coach.“ Oleg Kovrikov (Lietuva);
  • „Savižudybių prevencijos „ASIST“ mokymai“. Organizatorius: Visuomenės sveikatos biuras (Lietuva);
  • „Konsultavimas internetu – neišvengiama ateitis ar tik papildoma paslauga“. Organizatorius: Lietuvos psichologų sąjunga (Lietuva);
  • „Geštalto požiūris – apie ką mūsų sapnai?“Brigita Kaleckaitė (Lietuva).

Mano terapinio darbo supervizorė: Manon Van Woensel (Prancuzija).

Keletas mano mokytojų: Giovanni Turra, Brigita Kaleckaitė, Dr. Tatjana Velenta ir kt.

Mano Mokytojo atsiliepimas:

Oleg Kovrikov

„Ugnę teko pažinti ir kaip žmogų, ir kaip koučingo specialistę.

Drąsiai rekomenduoju ją. Nes jai rūpi žmogus. Savyje ji gerai suderina jautrumą ir struktūrą. Ji gali pajausti žmogų, padėti jam save suprasti ir pamatyti savo kelią. Ji leidžia išlikti savimi pokyčių kelyje. Ji tiki kiekviename esant unikalų potencialą. Ir šis tikėjimas persiduoda kitiems. Nes Ugne pati praėjo nemažai gyvenimo kelių. Kuriuose labai svarbu siekiant tikslo išlikti savimi, išlikti santikyje su savo giliomis vertybėmis. Nes šis santykis duoda jėgų ir tikėjimą. Tai lyg kuras, kuriuo mes judame į priekį. Kuras, kurio pagalba mes tyrinėjame pasaulį, kad geriau pažinti save. Ir gyvenimas plečiasi. Gyvenimas įgyja spalvas ir dinamiką. Todėl gera turėti šalia tokį žmogų, kaip Ugnė. Ne tik sunkiose situacijose, bet ir kasdieniniuose klausimuose.“

1

Koučingas

Karjeros pokyčiai, pagalba su tikslais, lyderystės ugdymas, efektyvumo didinimas…

2

Geštalt terapija

Sužinoti apie save, įveikti stresą, nuotaikos sutrikimus, nerimą ir nepasitikėjimą savimi…

3

mindfulness

Nori gerinti gyvenimo kokybę, jauti nuolatinį nevaldomą minčių srautą, turi priklausomybę…

4

Įmonėms

5

mokymai, pranešimai konferencijose

6

GALIMYBIŲ KLUBAS IR AKADEMIJA MOTERIMS